Прихід інспектора праці на підприємство підлягає реєстрації

Наказом Державної служби України з питань праці від 22.06.2017 р. № 76 затверджено Порядок повідомної реєстрації інспекційних відвідувань та рішень інспектора праці про відвідування роботодавця. Порядок визначає процедуру повідомної реєстрації інспекційних відвідувань та рішень інспектора праці про відвідування роботодавця, що передбачено п. 33 Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою КМУ від 26.04.2017 р. № 295 (далі – відвідування).

Інформація про відвідування, що проводяться інспекторами праці реєструються відповідним територіальним органом Держпраці. Інформація про відвідування, що проводяться інспекторами праці апарату Держпраці – реєструються департаментом з питань праці Держпраці.

Подання інформації про відвідування може подаватись засобами телекомунікаційного зв’язку або шляхом службового листування.

Повідомна реєстрація проводиться шляхом внесення Держпраці чи відповідним територіальним органом Держпраці відомостей про інспектора праці, що здійснює відвідування, та об’єкт відвідування до Реєстру інспекційних відвідувань та рішень інспектора праці про відвідування роботодавця.

Наказ можна завантажити за цим посиланням       

© 2016 Заработная плата