Рахунки для сплати податків (оновлено)

Регіональні органи ДФС, зокрема, у Тернопільській області повідомляють (на сайті ДФСУ інорфмація відстуня), що у зв’язку з об’єднанням громад сіл, селищ, міст відкриваються нові рахунки з обліку надходжень до бюджетів об’єднаних територіальних громад, місцеві ради яких набули повноважень за результатами перших місцевих виборів, що відбулися у грудні 2016 року згідно із переліком видів надходжень та рівнів бюджетів для відкриття рахунків.

Тому перед сплатою податків до місцевих бюджетів уточнюйте номери рахунків в місцевих податкових органах.
І ось 06.01.2017 р. Державна фіскальна служба України повідомляє, що відповідно до вимог Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та у зв’язку з об’єднанням у 2016 році територіальних громад сіл, селищ, міст в органах Державної казначейської служби України з 04.01.2017 відкриті рахунки для зарахування надходжень до об’єднаних територіальних громад, місцеві ради яких набули повноважень за результатами перших місцевих виборів, що відбулися у 2016 році. При цьому рахунки, які на сьогодні відкриті для територіальних громад сіл, селищ, міст, що увійшли до складу об’єднаних територіальних громад з 04.01.2017 закрито.

Інформація про реквізити рахунків, відкритих в органах Казначейства для сплати місцевих податків і зборів до об’єднаних територіальних громад, розміщена на веб-порталі ДФС в рубриці «Бюджетні рахунки» (http://sts.gov.ua/byudjetni-rahunki).       

© 2016 Заработная плата