Аграрна податкова конференція

    Контактна особа для ЗМІ та
інформаційних партнерів:

Яна Буданова,
+ 38 (093) 611-61-21
yana_budanova@mail.ru
marketing@proagro.com.ua

 

У Києві відбулася Аграрна податкова конференція

4 грудня 2015 р. у Києві Інформаційна компанія «ПроАгро» провела Аграрну податкову конференцію, що об'єднала податкових експертів, представників українського агробізнесу і державних відомств для конструктивного обговорення змін у податковому законодавстві України, перспектив розвитку спецрежимів та інших важливих аспектів оподаткування АПК

Програму Аграрної податкової конференції своєю доповіддю відкривав народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Андрій Журжій, який поділився з делегатами своїми напрацюваннями та ідеями щодо реформування податкової системи України.

Аналізу інституційних проблем податкового законодавства та шляхам їх вирішення була присвячена доповідь Галини Боднар, заступника фінансового директора компанії АХ «Авангард».

На перспективах розвитку спеціальних режимів оподаткування в аграрному секторі економіки зупинився у своєму виступі виконавчий директор Федерації аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України Борис Мельничук.

Про те, як вплинули зміни 2015 р. на оподаткування торгівлі зерном, учасникам конференції розповіла Альона Радченко, податковий аудитор компанії «АГРАМАНТА», ГК «СІЛЬГОСП-ПРОДУКТ».

Податок на прибуток та трансфертне ціноутворення в агросекторі стали головними темами доповіді податкового експерта Тараса Кузьмича.

Ключовим аспектам податкового планування на аграрному підприємстві була присвячена доповідь начальника відділу бухгалтерського, податкового обліку та МСФЗ «Агрейн Менеджмент» Євгенії Єрмоленко.

Про управління ризиками при відшкодуванні ПДВ у своєму виступі розповів податковий експерт Микола Хоменко.

Юридичним партнером конференції виступила міжнародна юридична фірма DLA Piper.

Інформаційно-правовий партнер заходу – компанія "ЛІГА:ЗАКОН".

Інформаційні партнери конференції – Федерація аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України, Рада незалежних бухгалтерів і аудиторів, Федерація професійних бухгалтерів та аудиторів України, «Агробізнес Україна», «Незалежний аудитор», LANDLORD, журнал «Заробітна плата», «Справжня бухгалтерська газета», Американська торгівельна палата в Україні.

Інформаційна компанія "ПроАгро" дякує всім партнерам та учасникам конференції і сподівається побачити Вас знову на своїх наступних заходах!

***

Інформаційна компанія «ПроАгро» працює на інформаційному ринку з початку 2002 р.

Компанія спеціалізується на глибокому вивченні товарних ринків сільгосппродукції та надання інформаційних і консалтингових послуг сільгоспвиробникам, трейдерам та інформаційним агентствам.

«ПроАгро» володіє власними великими інформаційними банками даних (у т. ч. історичні ціни по регіонах України і в світі, виробництво основних видів продукції, експортна та імпортна статистика, характеристики основних виробництв і торговельних потужностей і т. ін.), інформацією офіційних ( Держкомстат України, галузеві відомства) і торгових джерел, а також широкими інформаційними зв'язками у комерційних і державних структурах.

Кваліфікованим персоналом компанії на регулярній основі проводиться моніторинг товарних ринків: збір, обробка та аналіз широкого спектру даних про стан і тенденції розвитку основних сегментів ринку сільгосппродукції. Детально вивчаються як внутрішній (Україна), так і зовнішні ринки (світовий ринок і ринки окремих країн, які входять до числа пріоритетних напрямів розвитку української зовнішньої торгівлі). Особливо пильна увага приділяється ринкам зернових та олійних культур та продукції їх переробки, а також цукровому ринку.

Постійними клієнтами компанії є майже всі великі агрохолдинги України, переробники сільгосппродукції, трейдери та експортери, а також ресурсні компанії.

Посилання на компанію «ПроАгро», її видання та думка провідних фахівців часто з'являються в інформаційних повідомленнях українських засобів масової інформації, які пишуть про аграрний ринок, матеріалах провідних міжнародних інформаційних агентств, на спеціалізованих веб-сайтах по всьому СНД, присвячених аграрній тематиці.       

© 2016 Заработная плата