Бухгалтерський бізнес-форум відбудеться у Києві. Реєстрація відкрита!

3 березня 2016 року в Києві відбудеться черговий Бухгалтерський бізнес-форум.

На діловій зустрічі учасниками бізнес-форуму з представниками органів влади та експертами в галузі бухобліку та оподаткування обговорюватимуться найважливіші податкові зміни 2016 року, зміни в роботі ЗЕД, щоб сформувати стратегію роботи підприємств у світлі цих змін.

До участі у цій події запрошуються фінансові директори, головні бухгалтери, і працівники фінансових служб комерційних і агропідприємств України.

Головна тема Форуму:
«Стратегія підприємства на 2016 рік у світлі найважливіших податкових змін».

У форматі доповідей, відкритих дискусій та практичних кейсів будуть розглянуті наступні питання:

 •  ПДВ – зміни 2016 року. Чи спростить роботу бухгалтера нова декларація з ПДВ? Як не втратити податковий кредит? Бюджетне відшкодування ПДВ.
 •  Експортна стратегія підприємства. Валютний курс-2016 та адміністративне регулювання валютних операцій НБУ: як зменшити валютні ризики підприємств? Практичні рекомендації з підготовки та виходу підприємства на експорт.
 •  Правовий супровід бізнесу: нововведення та основні тенденції роботи в 2016 році. Нововведення у сфері держреєстрації: хто і як тепер буде реєструвати підприємства та підприємців? Основні тенденції контрольно-перевірочної роботи в 2016 році.
 •  Як працювати агропідприємствам в нових умовах спецрежиму в 2016 році? Спрощена система оподаткування для сільгоспвиробників. Операції з земельними ділянками с/г призначення в 2016 році: укладення та реєстрація.

Детальна програма за посиланням

Спікерами Форуму виступлять експерти:

 •  Державної фіскальної служби України;
 •  Незалежної асоціації банків України;
 •  Реєстраційної служби України;
 •  Торгово-промислової палати України;
 •  всеукраїнських бухгалтерських виданнь «Баланс» і «Баланс-Агро»;
 •  юридичного об'єднання «Юскутум».

  Реєстрація та детальна інформація на сайті:www.balance-club.wix.com/forum

та за телефонами: +38 (067) 544-07-32, +38 (056) 370-44-25

Ініціатором Форуму виступає Всеукраїнська громадська організація «Бухгалтерський клуб», а організатором – компанія «UtekaBusinessEvents». Генеральний партнер Форуму – Видавничо-консалтингова компанія «Баланс-Клуб». Професійний партнер – видання «Заработна плата». Юридичний партнер – АО «Юскутум». Партнер за автоматизації – «1С: Підприємство 8». Інформаційні партнери – довідково-правова система Uteka, агентство «Фінансовий персонал», журнали «Незалежний аудитор», «Колесо життя», інтернет-видання «Бізреліз».       

© 2016 Заработная плата