Нова звітність з ЄСВ

Наказом Міністерства фінансів України від 15.05.2018 р. № 511 викладено у новій редакції Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затверджений наказом від 14.04.2015 р. № 435.

Наказ набирає чинності з першого числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування. Якщо наказ буде опубліковано у липні, то наказ набере чинності з 1 серпня і вже до 20 вересня

треба буде звітувати за новою формою.

Докладно зміни буде розглянуто в журналі «Заробітна плата» № 8/2018, а цю новину будемо доповнювати про зміни тезисно.

За структурою звітність не змінилася, і надалі залишаються таблиця 1 додатка 4 про суми нарахованого ЄСВ, таблиця 5 про початок/припинення трудових відносин, таблиця 6 по кожній застрахованій особі тощо.

Перше, що кидається в очі, — зміна структури таблиці 5 «Відомості про трудові відносини осіб та період проходження військової служби». У ній додано нові реквізити:

12. Професійна назва роботи;

13. Код ЗКППТР (код загальносоюзного класифікатора професій, посад та тарифних розрядів);

14. Код класифікатора професій

15. Посада;

16. Документ-підстава про початок роботи та відпустку, кінець трудових або цивільно-правових відносин, переведення на іншу посаду;

19. Військове звання.

Оскільки звітність формується в електронному вигляді, то більшість кодів слід буде вибирати із «випадаючого» списку аналогічно як для підстав для припинення трудових відносин.

        

© 2016 Заработная плата