ПАРТНЕРИ

 

Медіа-партнер

Єдине офіційне видання Державної податкової служби України (з 2013 року Міністерства доходів і зборів України).
На сьогодні – це сучасне, динамічне, оперативне, якісне, практичне професійне видання для юридичних і фізичних осіб – платників податків, а також для працівників органів ДПС України.
У кожному номері – 80 сторінок актуальної інформації про:
 - тенденції зміни філософії та принципи діяльності податкових та митних органів;
- практику адміністрування податків та відповіді на найбільш актуальні запитання;
- бухгалтерський облік господарської діяльності;
- пенсійне та соціальне забезпечення, особливості сплати єдиного внеску;
- трудові відносини тощо.
Нові та оновлені рубрики журналу:
«Нові документи», «Редакційна пошта», «Пряма мова», «Перспективи», «Тема номера», «Бухгалтерський практикум», «Актуальна тема», «Територія успіху», «Моя інспекція», «Ексклюзив «Вісника», «Професійна підготовка» тощо.

  
 

За підтримки

Всеукраїнська громадська організація «Федерація професійних бухгалтерів і аудиторів України» (ФПБАУ) заснована в 1996 році з метою об’єднання зусиль бухгалтерів та аудиторів для сприяння реформуванню та розвитку бухгалтерського обліку та аудиту в Україні на основі Міжнародних стандартів, удосконаленню податкового законодавства та захисту спільних інтересів членів Федерації.
ФПБАУ є дійсним членом Міжнародної Федерації Бухгалтерів, засновником та дійсним членом Євразійської Ради сертифікованих бухгалтерів і аудиторів.
Федерація спрямовує свою діяльність на популяризацію бухгалтерської професії, її важливу роль у розбудові ринкової економіки, через підвищення кваліфікації, сертифікації, виконання Кодексу етики професійного бухгалтера, задля надання послуг найвищої якості.

Рада незалежних бухгалтерів та аудиторів (РНБА) – міжнародна громадська організація, яка має на меті об’єднання зусиль бухгалтерів та аудиторів для сприяння реформуванню та розвитку бухгалтерського обліку та аудиту в Україні з урахуванням процесів Європейської інтеграції, удосконаленню податкового законодавства та захисту законних професійних, соціальних та інших спільних інтересів своїх членів.
Переваги членства у РНБА:
- Безкоштовна участь у заходах РНБА: 24 безкоштовні семінари на рік; Навчання - за міжнародними програмами; Участь в круглих столах; Неформальні вечірки.
- Безкоштовне надання професійної допомоги та правової підтримки на форумі РНБА;
- Обрання тем для майбутніх семінарів;
- Безкоштовна оцінка знань та допомога у працевлаштуванні;
- Особиста участь у складі створених робочих груп щодо удосконалення діючого законодавства України;
- Обмін досвідом серед членів РНБА;
- Участь у заходах партнерів за пільговими умовами.

  
 

Подарунки від

Фірма «1С» займається розробкою, продажем, підтримкою комп’ютерних програм ділового, освітнього і домашнього призначення. Фірма «1С» працює з користувачами через найбільш розгалужену на комп’ютерному ринку СНД партнерську сітку, яка включає близько 7000 фірм-1С: Франчайзі, які сертифіковані «1С» на надання комплексних послуг по автоматизації (в Україні – біля 500 компаній).
Із власних розробок «1С» – найвідоміші програми системи «1С: Підприємство» для автоматизації управління та обліку на підприємствах різного масштабу і спеціалізації. На сьогоднішній день понад 1 000 000 організацій – від невеличких фірм до холдингів, довірили свій бізнес програмним розробкам «1С».

Більше 10-ти років учасник Українського Тижня моди; монобрендові бутіки в основних містах України; якість продукції на рівні кращих світових брендів; лідер в індивідуальному пошитті чоловічого костюму – це знакові, але далеко не єдині визначення для українського бренду anna bublik. Успіх бренду полягає в гармонійному поєднанні професіоналізму колективу та індивідуального підходу до кожного клієнта.
На сьогодні anna bublik – це власне високоякісне виробництво, високотехнологічний експериментальний цех, довгострокові контракти з виробниками тканин та фурнітури. Усі вироби від anna bublik виконані з якісних натуральних тканин, шкіри та хутра.
Анна вважає, що найбільшим стимулом для розвитку української моди є бажання нашої жінки виглядати вишукано та цікаво.

  
 

Інформаційні партнери

Бухгалтер 911 – безкоштовний інформаційний портал для українських бухгалтерів, який оперативно розповідає про події у сфері бухгалтерського та податкового обліку. Тут Ви знайдете новини про останні зміни в законодавстві, аналітичну, довідкову інформацію, а також численні роз'яснення контролюючих органів та бланки документів. Сайт надає широкі можливості для спілкування в професійному середовищі: обговорення з колегами робочих процесів і питань на форумі, новин та аналітичних матеріалів – у коментарях.

Часопис «Незалежний АУДИТОР» орієнтований на широке коло економістів, бухгалтерів, аудиторів, судових експертів та правників. Щомісячно викладається тільки актуальна та цікава інформація, найсвіжіші огляди останніх подій фінансового світу, нововведення законодавчої бази та пояснення до них. Широко представлені рубрики, що присвячені аудиту, обліку, податкам, фінансам, праву, судовій експертизі, кадрам, ІТ та інші. Паралельно с часописом функціонує сайт у форматі інформаційного порталу, де просто та швидко оформити передплату, задати питання спеціалістам, взяти участь в конференціях, тощо.
Вихід часопису 1 раз на місяць, 104 сторінки, кольорова обкладинка. Більш повна інформація на сайті n-auditor.com.ua

Finance Personnel – це бізнес-консалтингова компанія, яка працює на ринку з 2007 року і надає послуги по всій Україні.
Finance Personnel розвиває два напрямки діяльності: рекрутингове агентство, яке займається пошуком і відбором фінансового персоналу та спеціалізований портал з працевлаштування, на якому розміщуються усі фінансові вакансії України.
Концепція – надання роботодавцям і претендентам повної картини про ринок праці у цьому сегменті.
У пошуку і відборі персоналу компанія Finance Personnel досягла успіху завдяки висококваліфікованим співробітникам – вихідцям з фінансової сфери діяльності.
Портал Finance Personnel – це молодий ресурс що постійно розвивається. Роботи щодо розщирення існуючих сервісів і поліпшенню взаємодії з користувачами не припинилися після остаточного запуску проекту і ведуться постійно.

Щомісячний часопис Всеукраїнська громадська організація «Федерація професійних бухгалтерів і аудиторів України» (ФПБАУ), який надає інформацію про бухгалтерський облік, фінансову звітність як за національними П(с)БО так і за МСФЗ. До уваги читачів друкуються новини від Міжнародної федерації бухгалтерів та інших міжнародних організацій які займаються регулюванням бухгалтерської справи. На сторінках  часопису висвітлюються найновіші законодавчо-нормативні документи та практика їх застосування. Читачі мають інформацію про семінари, тренінги та міжнародні конференції.

 

       

© 2016 Заработная плата