Списання боргів перед Фондом зайнятості

Постановою правління Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття від 30.03.2018 р. № 167 затверджено Порядок списання безнадійної заборгованості по сплаті страхових внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття. Він визначає механізм, умови та підстави списання установами державної служби зайнятості заборгованості зі сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття та сум штрафних санкцій, нарахованих та/або не сплачених у період до 01 січня 2011 року, в тому числі страхових внесків, строк сплати яких на 01 січня 2011 року не настав.

Списанню підлягає безнадійний борг, який включає несплачені страхові внески, в тому числі строк сплати яких не настав, розстрочену та/або реструктуризовану заборгованість, недоїмку із сплати страхових внесків, пеню, нараховану на цю недоїмку, штрафні санкції, що застосовуються до боржника - платника страхових внесків, відповідно до вимог законодавства, що діяло до 01 січня 2011 року.

Списанню підлягає заборгованість зі сплати страхових внесків, зокрема, у разі визнання платника страхових внесків в установленому законодавством порядку банкрутом, вимоги щодо якого не були задоволені внаслідок недостатності майна банкрута, введення процедури санації боржника та ін.

Постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування

 

        

© 2016 Заработная плата