ПРО ЖУРНАЛ

Журнал «Заработная плата» — професійне видання для бухгалтерів-практиків, економістів й інших фахівців із заробітної плати, які займаються організацією, розрахунком, обліком та оподаткуванням оплати праці. Завжди актуальна та необхідна інформація для фахівців підприємств усіх форм власності.

Наклад — 6450 екз.
Периодичність — щомісячно
Формат — 200х225 мм
Обсяг — 96 сторінок
Розповсюдження — передплата
Регіон — Україна
Матеріали друкуються мовою оригиналу (укр., рос.)

 

ОСНОВНІ ТЕМИ ЖУРНАЛУ

 

Моніторинг законодавства про працю та  заробітну плату

Новини законодавства. Коментарі фахівців державних органів. Державні гарантії у сфері оплати праці. Нові форми оплати праці.

Організація і адміністрування праці

Питання щодо регулювання організації праці на підприємстві, трудові відносини. Нормування праці, його вплив на зростання продуктивності праці. Організація виплати заробітної плати. Режими робочого часу, їх законодавче регулювання. Адміністрування та оформлення документів (табелі, накази, розрахунки, документообіг і облікова політика).

Оплата праці

Форми та системи оплати праці, їхні особливості та сфера застосування. Компенсуючі та стимулюючі виплати(надбавки, доплати, премії) їх види, розміри, порядок і умови застосування, законодавче регулювання. Оплата праці, відпусток, відряджень. Порядок розрахунку середнього заробітку. Індексація заробітної плати.

Облік і податки

Розрахунки з оплати праці. Бухгалтерський і податковий облік оплати праці та інших виплат працівникам. Нарахування і утримання із заробітної плати податків, внесків, аліментів та інших платежів. Звітність та відповідальність платників податків.

Пенсійне і соціальне забезпечення

Допомоги з тимчасової непрацездатності, по вагітності та пологах. Порядок нарахування та утримання єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування. Пільги та компенсації, пов'язані з трудовою діяльністю. Страхування від нещасних випадків. Порядок оформлення пенсій. Звітність до ПФУ.

А також:

Довідкова інформація, документи для роботи, відповіді на актуальні запитання читачів у зручній  формі.
Для вас пишуть провідні фахівці міністерств і відомств України, аудитори, юристи, економісти-практики.

       

© 2016 Заработная плата