ПРО КОМПАНІЮ

   Видавництво «Професійні видання» працює на українському медіаринку з 2005 року. За десять років роботи розширилося поле діяльності, заклалися основи співпраці з державними органами, професійними об’єднаннями учасників ринку, фахівцями й аналітиками провідних компаній.

   З метою широкої презентації своїх видань, розширення читацької аудиторії й тісної співпраці з постійними клієнтами і діловими партнерами видавництво «Професійні видання» постійно бере участь у профільних заходах: бізнес-форумах, конференціях, спеціалізованих виставках. І починаючи з 2010 року, підприємство самостійно організовує практичні семінари по актуальним питанням. Для проведення семінарів  запрошуються провідні лектори України.

   Високопрофесійний авторський колектив, до якого увійшли представники міністерств і відомств, фахівці компаній, аналітики, практики, експерти, забезпечує видання ексклюзивними актуальними матеріалами. Команда молодих професіоналів, працюючи над кожним номером видання, випускає продукцію передусім корисну та необхідну в роботі. Наші видання — це комплекс актуальної та корисної інформації, оформленої на найвищому поліграфічному рівні.

На сьогоднішній день видавництво представляє такі спеціалізовані видання:

Новинки 2014 року:

       

© 2016 Заработная плата