ПРЯМА ЛІНІЯ


Кваліфіковані консультанти оперативно відповідають на запитання передплатників щодо оплати й організації праці, нарахування та оподаткування виплат працiвникам. Телефон прямої лінії — у журналі «Заработная плата». Для отримання відповіді на запитання необхідно назвати консультанту пароль, вказаний у журналі.

Запитання-відповіді прямої телефонної лінії за темами:

Чи можна продовжувати вести стару особову справу працівника, якщо він працевлаштований на те ж саме підприємство повторно? Чи потрібно присвоювати йому новий табельний номер?
Облік кадрів ведеться на всіх підприємствах незалежно від форми власності, які мають право самостійно приймати/звільняти працівників. Організація обліку кадрів зазвичай покладається безпосередньо на відділ кадрів. Насамперед для оформлення особової справи працівника...
Підприємство виплачує працівнику грошову компенсацію за використання власного автомобіля для службових цілей. Чи належить вона до складових мінімальної заробітної плати?
Ні, не належить. Відносини щодо використання автомобіля для службових цілей та виплата компенсації за таке використання — це цивільно-правові відносини, а не трудові, такі виплати не входять до фонду оплати праці.
Підприємство оплачує своїм працівникам абонементи в спортзали, оренду житла, лікування тощо. Чи входять зазначені виплати до складу мінімальної заробітної плати?
За структурою заробітна плата поділяється на такі складові: основна заробітна плата — винагорода за виконану роботу відповідно до встановлених норм праці (норми часу, виробітку, обслуговування, посадові обов’язки). Вона встановлюється у вигляді тарифних ставок (окладів...
Чи враховується до мінімальної заробітної плати матеріальна допомога?
Відповідно до пп. 2.3.3 Інструкції зі статистики зарплати матеріальна допомога, що має систематичний характер, надана всім або більшості працівників (на оздоровлення, у зв’язку з екологічним станом, крім сум, вказаних у п. 3.31) належить до фонду оплати праці як...

       

© 2016 Заработная плата